PASSEGGINO

Kočík na prenos malých psov a iných malých zvierat do hmotnosti 10kg. Veľmi praktický skladací kočík čiernej farby s odnímateľným košom a spevnými kolieskami. Ľahko sa čistí.

Rozmer: 56x26x33

Výška: 99cm

Internetový obchod Camon Sk

Spoločnosť ANI - PET s.r.o. pre Vás v roku 2013 pripravila možnosť si vybrať a zakúpiť krmivá a chovateľské potreby pre Vašu obchodnú prevádzku alebo chovateľskú stanicu z kompletného sortimentu zn Camon nami dovážaných výrobkov v pohodlí Vášho domova. V ľavom menu nájdete našu kompletnú ponuku rozdelenú do niekoľkých kategórii. Ak kliknete na niektorú z týchto kategórií, zobrazíte si detailnejšie ponuku produktov. Ak hľadáte konkrétny výrobok, môžete skúsiť zadať priamo jeho názov do poľa: "hľadať" v hornej časti stránok a stlačiť tlačítkom "enter" na klávesnici. Detailné informácie o produkte zobrazíte kliknutím na jeho názov, alebo na tlačítko: "Detaily". Kliknutím na obrázok si ho zväčšíte. V priebehu objednávania máte vpravo hore košík, kde si môžete overiť, aký je aktuálny stav hodnoty Vášho nákupu. Registrácia je povolená aj pre podnikateľské subjekty a živnostníkov.

Po Vašej registrácii a následnej kontrole Vám budú odoslané informácie o možnosti nákupu u nás a pokiaľ máte pridelené IČO sprístupníme Vám vstup aj do veľkoobchodu.

Navštívte náš obchod

Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дървени талпи http://www.emsien3.com/талпи от ЕМСИЕН-3